Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestr s MSC 2008/2009

6. 1. 2009
Jak už se u nás stalo tradicí, vyrazili jsme opět na silvestrovské jucheché do Rudné pod Pradědem na penzion Harmonie. Tentokrát jsme tam byli jen na 2 noci, neboť na to nemáme Obrazek a taky kvůli Molči, aby toho na ni nebylo moc.

Už odjezd byl zajímavý - my prostě nemůžem normálně se sbalit a odjet. Den předtím nám na autí přestaly svítit světla Obrazek takže bylo co zpravovat. Míša se do toho dal společně s mým tátou a velmi je za to obdivuji, jsou šikovní, světla zpravili, ale až druhý den! Obrazek Tak normální lidi by to zpravili a odjeli, že, jenže my ne, kolem druhé hodiny mi přišla sms, že se auto zamklo a nejde odemknout!Obrazek

Hodinu trvalo, než Michal s taťkou auto odemkli (prý už přemýšleli, které okno vybijí, aby se dostali dovnitř), tož pak jsme konečně mohli jet!!!
Ještě jsme se stavili rozloučit k babi (a pro slivovici, že Obrazek) a hurá do Rudné!

Přivítal nás skoro prázdný penzion, za chvíli ale dorazila Alča a začali se objevovat další lidičky... No a pak se jedlo a pilo a kecalo až do noci, dlouho jsme se neviděli, že...Obrazek
Druhý den šla Enča s Michalem běhat, já se pokoušela shodit ze zad nemilou opičku a Molís chtě nechtě léčila se se mnou, protože se rozhodlo, že nebudem pokoušet a radši už běhat nebude.

Odpoledne ještě trvaly běhy, ale v šest hodin se začalo chystat na silvestrovskou noc! Danča od Day a Majka Beníková byly tak hodné, že nakoupily pro nás všecky, jídla bylo habaděj! Pak se dostavila i pánská část osazenstva, následoval přípitek s proslovem předsedkyně Báry a veselí pomalu začínalo.

O půlnoci jsme si málem připíjeli zmrzlýma jahodama a malinama, ale nakonec jsme si všichni stihli nalít a zdárně si připili. Všichni vyběhli ven prskat prskavkama a radovat se, my jsme zůstali dole s holkama, neboť jsem byla ráda, že Molís snad ani nepostřehla, že se něco děje a něco venku stříli Obrazek (Eně je to šumák)...

Druhý den následovala prochajda, kde se psiska pořádně vyřádila...Obrazek
Naše milá předsedkyně běhala po chodbě a řvala "Oběěěěěěd!!!!" a kdo došel dolů, zjistil, že se povinně dojídají zbytky z večera, kterých zbyla až na chlebíčky aspoň polovina!

K večeru jsme začali balit, rozloučili se s těmi, kteří byli po ruce a domů, přestože se nám vůbec nechtělo...


Děkujeme MSC za parádní Silvestr!!!! Fotografům za fotečky a všem kamarádům za příjemnou společnost!