Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chata Koněšín - Dalešice, 24.-26.7.2009

6. 8. 2009
Vyjeli jsme si na chatu k Míšovému dědovi. Osazenstvo bylo samé VIP :D (vypité)...
Já, Michal, Vera, Ondra, Andrejka, Lojza a Jirka. Nechyběly samozřejmě taky piraně Molly a Ený.

Obrazek


Už ve Zlíně byl problém naskládat se se všema věcma do auta, přestože jsme měli na střeše rakev. A to jsme ještě nabírali v Hranicích Ondru s jejich věcma! Nakonec jsme tam všecko našlapali (chudák autí), v Hranicích nabrali Ondru, v Olomouci Veru a hurá směr Koněšín.

Obrazek


Po cestě bylo veselo, zvláště zadní část vozu se měla dobře, zásobená alkoholem i pochutinami. Dorazili jsme navečer, přivítali se s dědou (měl trošku děs v očích, no) a začali stavět stany. Málem nás sežrali komáři a týmu A+L prdla tyčka od stanu. To ovšem neohrozilo naši dobrou náladu a mohli jsme nosit na stůl.

Obrazek

Mým přítelem se stal Boris s džusíčkem, pánové nám nalívali slivovici ála valach a místí rybář nalíval pálenku bůhví z čeho. Hezký večer :-) Bohužel jsem zaspala šavlové tance některých zúčastněných...
Ráno někteří vstávali před šestou, aby viděli východ slunce a nahodily rybařící pruty (nechápu). Po snídani jsme se vydali na lodičky, ovšem kromě Jiřího, který měl půlnoc až do 13.00.

Obrazek


Po lodičkách se hromadně dýchalo do alkohol-testeru co 20 minut a čekalo se, až někdo vystřízliví, abychom mohli jet do Náměště na oběd. Vyhrál Ondra :-)
V super hospůdce jsme poobědvali a vydali se nakoupit zásoby a prohlídnout si Náměšť - náměstí a zámek, kde zrovna probíhaly folkové prázdniny.
Pak hurá zpátky na chatu a pokračovali jsme v zábavě. Na řadu přišly Activity, které prostě nezklamou :-)

Obrazek


Druhý den už jsme měli všeho plné kecky, tak jsme sbalili stany, rozloučili se s dědou (který viditelně pookřál) a hurá domů. Po cestě jsme nemohli odolat stavit se na Rohlence do motorest - jídelny a opravdu jsme nelitovali! Mňam!

ObrazekTímto děkujeme dědovi za azyl, Míšovi za řidičování, Ondrovi za odvoz na oběd, Veře na kancelářské potřeby a nivový koláč, Jirkovi za víno, Lojzovi za odvahu na lodičky, Andrejce za doprovody na WC, Dáše za repelent a kleště na klíšťata a Molči a Enouškovi za hlídání ožralých páníků, aby nezašli blinkat příliš daleko do lesa :-)

Obrazek

Více foteček.